Oznámenie

 

Thermacut s.r.o. kúpil spoločnosť HOLMA® AG

 

Goldach & Uherske Hradište – Thermacut s.r.o., ktorej 100% vlastníkom je skupina IBG Industrie-Beteiligungs-Gesellschaft mbH & Co. KG (IBG) s potešením oznamuje, že kúpila  spoločnost HOLMA® AG, výrobcu vysoko kvalitných spotrebných dielov pre rezanie laserom a plazmou mnohých svetových značiek.

Nová akvizícia zapadá do globálnej stratégie skupiny Thermacut, popredného dodávateľa horákov a spotrebných dielov pre plazmové rezanie.

Táto akvizícia obohatí technologické znalosti spoločnosti Thermacut, ich výrobné zariadenie a sieť zákazníkov v oblasti súčiastok pre rezanie laserom a plazmou a rozšírí portfólio produktov ponúkaných zákazníkom na celom svete. Zákazníci firmy Holma týmto krokom naviac získavajú prístup k produktom, skúsenostiam v odbore plazmového rezania a technológie vývoja a výskumu spoločnosti Thermacut.

,, Rozširujeme ponuku našich produktov pre rezanie kovov pre ďaľšiu skupinu zákazníkov a získaváme príležitosť spojiť naše technické know-how s výrobcom produktov vysokej kvality, aby sme mohli poskytnúť obchodným partnerom ešte vyššiu hodnotu" povedal Andreas Böckling, výkonný riaditeľ skupiny Thermacut.

 

 
 
© 2013 by THERMACUT
YouTube