Skupina Thermacut

Výrobky značky Thermacut boli  úspešne uvedené na svetový trh plazmového rezania a zvárania pred viac ako 15 rokmi.
Thermacut vyrába a predává spotrebné a náhradné diely, príslušenstvo a telá  horákov pre plazmové rezanie a tiež pre zvarovanie metódami MIG/MAG a TIG. Výrobný závod firmy Thermacut s takmer 200 zamestnancami sa nachádza v Českej republike (THERMACUT, k.s.). Vďaka svojej úspešnej výrobnej a obchodnej stratégii je Thermacut jedným z najväčších výrobcov spotrebných a náhradných dielov a horákov pre plazmové rezanie a zváranie. Vo výrobnom a predajnom sortimente firmy nájdeme viacej ako 150 typov tiel horákov a príslušných spotrebných dielov.

 

Pre uspokojenie potrieb svojich mezinárodných zákazníkov prevádzkuje Thermacut päť predajných pobočiek vo východnej Európe (Poľsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Chorvátsko, Rusko) a od roku 2006 tiež vo Veľkej Británii a Mexiku. V roku 2007 vznikla dcérska spoločnosť v Brazílii a v roku 2008 vo Francúzku. V súčasnej dobe sa tiež úspešne rozvíjajú obchodné vzťahy s Ukrajinou a Pobaltskými štátmi. Trhy Severnej a Južnej Ameriky zabezpečuje technický obchodný kolektív sesterskej spoločnosti so sídlom v USA (Thermacut, Inc.) s plne  vybaveným skladom a montážnym pracoviskom. Silné obchodné väzby firmy Thermacut k západnej Európe dokladá zriadením sesterskej obchodnej spoločnosti s plne vybaveným skladom v Nemecku v roku  2003 (Thermacut, GmbH). Dlhodobé partnerstvo spája Thermacut s klúčovými zástupcami a distribútormi v Ázii, Afrike, Austrálii a na Blízkom východe.
 

THERMACUT, k.s. je jediným výrobcom spotrebných a náhradných dielov a horákov v strednej a východnej  Európe, ktorý je schopný  úspešne konkurovať severoamerickým dodávateľom plazmových zariadení. Thermacut vyrába a dodává široký sortiment horákov a spotrebného tovaru, ktorý uspokojí aj najnáročnejšie požiadavky uživateľov všetkých plazmových zariadení na trhu. Široké spektrum spotrebných a náhradných dielov ponúka Thermacut tiež pre všetky štandardné zariadenia pre zváranie metódou MIG/MAG a TIG. Thermacut ponúka vo svojom sortimente viacej ako 8000 výrobkov. Vývojoví pracovníci firmy Thermacut pracujú nepretržite na materiálnom a konstrukčnom zdokonaľovaní originálnych súčiastok. Cieľom firmy je poskytovať uživateľom výrobky, ktoré zlepšujú produktivitu a kvalitu ich práce.

 
 
© 2013 by THERMACUT
YouTube